Ateşle Oyna 2 – İki Kişilik Oyun

Hayattaki en yakın arkadaşınızı kaybettiğinizi ve arkadaşınızın katillerini bulmak için sadece tek başınıza olduğunuzu düşünün ve bu Ateşle Oyna 2 oyununu sonuna kadar oynayın!.

Hayatta kalabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, arkadaşınızın katillerinin sizi bulmadan önce sizin onları bulmanız ve öldürmeniz. Hadi o zaman, arkadaşınızın katillerinin peşine düşün ve acımazsız mafya üyelerinin canlarına okuyun. Unutmayın tek yapmanız gereken acımasız mafya üyelerinden önce onlara ulaşarak bombalarınızla onları öldürmek.

Ateşle Oyna 2 – İki Kişilik Oyun 2

Peki Ateşle Oyna 2 – İki Kişilik Oyun Nasıl Oynanır

Ateşle oyna 2 oyunun mantığı oldukça basit ve eğlenceli. Oyunda ilk başta oyunu kaç kişi oynamak istediğinize dair bir ekran çıkmakta. Burada 1 Player’ı seçerseniz tek kişi, 2 Player’ı seçerseniz 2 kişi bu oyunu oynayabiliyorsunuz. Yani isterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaşınızla bu oyunu oynayabiliyorsunuz. 2 kişilik oyunlar kategorisinde iyi bir oyun olan Ateşle Oyna 2 oyununu arkadaşlarınızla oynayarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Oyunda 3 canınız bulmakta. Oyundaki amacınız bomba yerleştirici mafya üyelerinin sizi öldürmelerine imkan vermeden onları öldürmek. Bu yönden elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü rakibinizi öldürebilmeniz için sadece 3 dakika süreniz bulunmakta.

Eğer tek kişi oynuyorsanız oyunda bombaları koymak için boşluk tuşuyla bombayı bırakıyorsunuz. Bu bomba bırakma işleminden sonra hemen ayrılmalısınız. Yoksa kendi kendinizi öldürürsünüz. Bu yüzden bombanın ulaşamayacağı yerlere kendinizi sotelemenizi tavsiye ediyoruz.

Karakterinizi hareket ettirmek içinse, yine yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Yukarı için yukarı ok tuşunu, aşağı için aşağı ok tuşunu, sağ ve sol yönlendirmesi içinse, sağ ve sol yön tuşunu kullanabilirsiniz. Rakip oyuncuyu bombayla imha etmek için yapmanız gereken bir diğer önemli husussa, varilleri patlatarak ona ulaşmanız.

Ateşle Oyna 2 – İki Kişilik Oyun

Ek olarak oyun içersinde bu varilleri patlattığınızda size bazı bonus ödüller çıkmakta. Bu ödülleri mutlaka toplayın. Çünkü bu bonuslar, rakibinizi daha hızlı öldürmenizi sağlayacak önemli nesneler. Örneğin, uzağa atılabilen bombanın yanı sıra, patlayan bombanın daha uzağa doğru etki etmesini sağlayabilecek bonuslar da bulunmakta. Bu yüzden bu bonusları oyun esnasında es geçmeyin. Varilleri patlattığınızda bu bonusları toplayabilirsiniz.

Atari salonlarından çıkma grafikleriyle oldukça fazla eğleneceğinizi düşündüğümüz bu güzel oyunu mutlaka oynamalısınız. Sitemizdeki Oyunlar içersinde ayrı bir yere sahip olan Ateşle Oyna 2 oyununda isterseniz rakip sayısını da arttırabiliyor ve eğlenceyi daha da arttırabiliyorsunuz. Oldukça eğlenceli ve farklı bir oyun olan Ateşle Oyna 2 oyununu mutlaka sitemiz üzerinden oynamalısınız.

TAGS: 2 KIşILIK OYUNLAR, ATEşLE OYNA, ATEşLE OYNA 2, OYUNLAR

0 Yorum

Yorum yap

Oyunlar

Kategoriler

Tweet Blender

Facebook